Czujesz się na siłach, by sprzedać lub wynająć samemu?

Zdecydowana większość klientów szuka nieruchomości za pośrednictwem prasy i internetu. Tym samym nigdy nie było tak łatwo dotrzeć do potencjalnych nabywców. Pamięta o tym coraz więcej właścicieli, którzy decydują się na samodzielną sprzedaż lub wynajem.

Wiele osób zadaje sobie pytania: w jaki sposób pokazać nieruchomość w jak najlepszym świetlne? Jak skonstruować ogłoszenie by było czytelne i brzmiało zachęcająco? Gdzie i w jaki sposób umieścić ogłoszenie? Jak przygotować się do rozmów z klientami? Jak powinna wyglądać wtedy nieruchomość?

Home Photo zapewni Ci zarówno profesjonalne zdjęcia nieruchomości, jak też ogłoszenie pisane przez copywriter'ów. Podzielimy się z Tobą wiedzą, jak przygotować nieruchomość do sprzedaży, jakie dokumenty przygotować wcześniej, na co zwracać uwagę podczas spotkań, dodamy też za Ciebie ogłoszenie na wszystkich liczących się stronach sprzedażowych.

Zobacz przykładowe ogłoszenie na homephoto.pl

Ile można zyskać?

Sprzedając nieruchomość samemu nie będziesz miał obaw, że ktoś rozpozna na zdjęciach gdzie ona się znajduje. Pokażemy nie tylko wnętrze, ale także ogród, park, osiedle, place zabaw, okolice, jednym słowem wszystko co sprawia, że Twoja nieruchomość jest wyjątkowa.

Poniżej przedstawiamy prostą kalkulację finansową sprzedaży bezpośredniej. Liczby, które w wiadomy sposób przekładają się na zaoszczędzone pieniądze mówią same za siebie.

Wartość nieruchomości


Prowizja, którą pobiera agent (procent)Prowizja agenta nieruchomości (kwota):
aaa

Cena pakietu Home Photo 399 zł bruttoTwoja oszczędzona kwota przy sprzedaży za pomocą Home Photo:
Oszczędzona kwota prowizji przez kupującego:
(o tyle sie zwiększa budżet kupującego)

Cena pakietu Home Photo 399 zł brutto


Zobacz jak się przygotować do sesji zdjęciowej


© 2024 Home Photo by Timeless Factory